Ekologická domácnost

Ekologickadomacnost1Co si představit pod pojmem Ekologická domácnostikona harmonicke bydleni

Pro mě ekologická domácnost znamená používání šetrných prostředků na úklid, čištění, mytí a praní. Takových prostředků, které neškodí spodním vodám a mohou se používat ve spojitosti s domácími čističkami odpadních vod a tato voda se může dále použít např. na zalévání zahrady. Běžně dostupné čistící a prací prostředky obsahují toxické látky, které mohou poškodit naše zdraví. Ovšem nejškodlivějším prostředkem mohou překvapivě být právě aviváže, díky nimž se toxické látky dostanou do našeho těla přímo přes pokožku nebo inhalování výparů v průběhu sušení prádla. Abychom se těmto potížím vyvarovali, mám tu pro vás program pro ekologickou domácnost. 

Rozhodla jsem se používat čistící a prací ekologické prostředky zn. Missiva. Filosofie této firmy ladí s mým projektem Naturis. Právě z toho důvodu, že cítím jak je potřebné chránit přírodu a žít s ní v souladu. Firma Missiva má přesně ten samý cíl a již před 20 lety začala vyrábět šetrné výrobky, které jsou přátelské k lidem, zvířatům a k životnímu prostředí, ve kterém žijeme. Před dvěma roky jsem se zapojila do spotřebitelské sítě a stala jsem se nezávislým poradcem pro tyto produkty. V nabídce firmy Missiva jsou mimo čisticích a pracích prostředků také kosmetika, potraviny a potravinové doplňky. Výrobky jsou šetrné k přírodě i k vašemu zdraví. 

Filosofie firmy MISSIVA, spol.s r.o. :

1. vyrobit a neuškodit přírodě
2. používat a neuškodit lidem
3. spotřebovat a neublížit přírodě
„Naši planetu jsme nezdědili po svých předcích, ale půjčili jsme si ji od svých dětí“

Filozofie produktů: produkty jsou vyráběny z obnovitelných zdrojů, v super koncentrované podobě s ohledem na životní prostředí (z jednoho balení 0,5 litru se vodou naředí jedenáct 0,5 litrových balení funkčního výrobku). Těmito úsporami vzniká vysoká kvalita produktů za velmi příznivou cenu.
Výpis produktů najdete pod tímto odkazem: produkty značky Missiva

 

nae nov znaka

srdce

 

 

 

 

 

 

 

Jak se zapojit do zákaznické sítě firmy Missiva a získat 25 % slevu na produkty:

  • napojení na firmu od přímého distributora (ode mě)
  • zaplacení ročního poplatku 120 Kč
  • první objednávka za minimální cenu 360 Kč

můžete využít výhodnou nabídku pracího programu  pro nové zákazníky nebo jakékoliv jiné produkty v této hodnotě

Pro zapojení do spotřebitelské sítě Missiva a získání 25 % slevy mě můžete zatím nezávazně zavolat na tel +420 737 866 531 nebo kontaktovat na emailu: naturis@naturis.cz.