Jak jsem vyhrála boj s virózou přírodní cestou

citronovatravaJak jsem vyhrála boj s virózou přírodní cestouikona zdravotni potize

Začalo to minulý pátek. Najednou zničehonic mě rozbolelo celé tělo, bolela mě hlava a v krku. Musela jsem zrušit všechny plány. Těšila jsem se, že mám 3 dny volna a že si to patřičně užiju. Ale nic. Musela jsem zůstat doma v posteli. Okamžitě jsem nasadila všechny prostředky proti nachlazení, které jsem měla doma. Takže zabalit krk šátkem, strouhaný zázvor s citronem a medem - tedy přelitý strouhaný zázvor horkou vodou jako nápoj. Med mám domácí přímo ze zahrady od včelaře. To jsem si dělala několikrát denně. Použila jsem i růži v jojobovém oleji, kterou tu mám. Tu jsem si natřela na čelo, za uši, na spánky, na zátylek proti bolesti hlavy. Tu mám vyzkoušenou a vždycky mi na bolest hlavy zabere. Taky jsem si udělala silnou česnečku, kterou jsem jedla dva dny. Nechyběl ani Fytotonic, který jsem několikrát denně popíjela na posílení imunity. A prostě jsem ležela nebo seděla zabalená do deky. Naštěstí mám psa Besy, tak jsem chodila alespoň na chvilku ven. Bolelo mě celé tělo i z toho ležení a tak jsem byla ráda, že alespoň na chvilku vypadnu ven. Příznaky nachlazení odezněly za  2 dny: rýma, bolest v krku. Ale byla jsem stále malátná a oslabená.

Asi za týden domácího léčení jsem byla už rozhodnutá, že půjdu k doktorce pro antibiotika. Mám alternativní praktickou lékařku a ta nikomu antibiotika jen tak nedá. Vždycky pošle domů na klidový režim, lehnout, pít bylinné čaje. A pak třeba po týdnu, když to nepomáhá antiobiotika napíše. Myslela jsem si, že mám nějaký agresivní bacil. Měla jsem ho už před dvěma roky, kdy jsem prodávala na farmářském trhu a byl tam takový agresivní bacil mezi farmáři. Léčila jsem se takhle 3 týdny a nepomohlo to. Až jsem si pro ty antibiotika došla, která mi tedy zabrala. 

Ale! Najednou mi došlo, že mám přece ještě citronovou trávu! Vůbec mi to hned nedošlo a tak už jí piju 3 dny. Každý den si udělám litr do termosky a popíjím celý den s medem. Nejenom, že tento nápoj má výbornou, jemnou citronovou chuť, ale má také silné antibakteriální a antivirové účinky. A teď tu pěju chválu tomuto nápoji, který mi pomohl vyhrát nad bacilem, který jsem chytla někde v davu! Sláva citronové trávě:-) Už se cítím dobře, mám zpátky svou sílu a můžu už normálně fungovat. Díky, díky, díky.

citronova trava

 

Citronová tráva