Klub Naturis

Členství v klubu Naturis

Dobrý den,

miluji přírodu a všechno s ní spojené. Velmi mě trápí, jak se lidé přírodě vzdalují a proto jsem založila tyto stránky Naturis www.naturis.cz , jež slouží jako informarční portál o přirozeném životě v souladu s přírodou. Cílem stránek je, aby se lidé dozvěděli co nejvíce z této oblasti. Mojí snahou je vytvořit navštěvované stránky, v rámci kterých v co nejširším měřítku pokryjeme toto téma, budou se zde prezentovat reální lidé, vyzkoušené metody a výrobky.

Stránky obsahují také  "Eshop Naturis" www.naturis.cz, kde si lidé mohou zakoupit kvalitní přírodní a rukodělné výrobky pro každodenní použití, jehož nabídka se bude postupně rozšiřovat.

Protože nemohu pojmout úplně všechny oblasti spojené s přirozeným životem v souladu s přírodou, hledám partnery, kteří mě podpoří obsahem a rozšíří tak obsah stránek o oblast, kterou se přímo zabývají. Jednotlivé oblasti, pro které aktuálně hledám partnery jsou zobrazeny na hlavní stránce Home page pod jednotlivými ikonami. Aktuálně to jsou tyto oblasti: Zdravé stravování, Zdravotní potíže, Zdravý životní styl, Harmonické bydlení, Vztahy a partnerství, Početí a Porod, Děti a rodičovství.

I vy se můžete stát členem klubu Naturis. Získáte přístup do eshopu, kde můžete spravovat svoje osobní údaje, ukládat si oblíbené produkty, vidět historii svých objednávek. Smyslem také  je, abych vás mohla pravidelně informovat o aktuálním dění na stránkách. V případě, že se stanete stálým zákazníkem (členem klubu Naturis), budete odměněni 10 % slevou na nákup produktů z eshopu. Jedinou podmínkou je, že velikost vaší jedné nebo několika objednávek dosáhne 1000,- Kč. Získáte tak doživotní slevu 10% z KAŽDÉHO PŘÍŠTÍHO NÁKUPU

Jak se zapojit a stát se členem Klubu Naturis?

Formou registrace pod tímto linkem: Registrovat

Více o projektu Naturis se dozvíte na hlavní stránce Home page těchto stránek www.naturis.cz

Budu se těšit, hezký den!

Miluše Adrienna Petrůvová, Projekt Naturis

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a zpracovávám je podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.