O projektu Naturis

O projektu Naturis

Naturis je projekt, který ve mně zrál mnoho let. Čím dál intensivněji jsem vnímala a pozorovala, jak se lidé vzdalují své přirozenosti a oddělují se od Matky Země. Věřím, že můžeme díky spojení s přírodou navázat na naše sebeléčivé schopnosti a prožívat harmonii, lásku a štěstí v každodenním životě. Cílem tohoto portálu je spojit lidi, kteří se stanou členy klubu Naturis a zveřejní tak svoje služby nebo výrobky na těchto stránkách, aby se o nich ostatní lidé, kteří jejich služby nebo výrobky budou potřebovat, dozvěděli. Členové klubu mohou rovněž psát články do Blogu (články pod záložkou Inspirace). Pro příznivce projektu Naturis nabízím v e-shopu přírodní a ekologické výrobky pro každodenní použití a rukodělné výrobky. Produkty, které v eshopu nabízím, mám osobně vyzkoušeny a používám je každý den. Znám majitele firem, kteří tyto produkty vyrábějí a vím, že jejich upřímným zájmem je lidské zdraví a péče o životní prostředí. 


CÍLE PROJEKTU NATURIS:
Přirozenost člověka
Plnohotnotný život v lásce a harmonii s přírodou a se sebou samým
Rovnováha těla, mysli a duše.
Zdravý a přirozený způsob života v dnešní dynamické a uspěchané době
Moderní postupy, metody a technologie, které jsou v souladu s přírodou.a pomáhají nám
Jak toho všeho docílit?
Ráda bych spojila lidi, kteří souzní s myšlenkou, stanou se členy klubu Naturis, zveřejní své služby a výrobky na těchto stránkách a kteří se zabývají následující oblastmi (návštěvníci tohoto portálu si budou moci vybrat, co budou potřebovat)::
Zde chci zdůraznit, že každý z nás jsme jedinečná bytost, a právě proto je třeba používat VLASTNÍ intuici dle hesla "síla přírody v každém z nás", tak abychom se každý sám za sebe dostal do rovnováhy. Informace, služby a výrobky, které zde chci zveřejnit nám v tom mají pomoci na každodenní bázi. Rozhodnutí je ovšem na každém z nás. Tzn. ptát se vždy sám sebe "co právě teď potřebuji, co je pro mě právě teď nejlepší".

 • zdravý a přirozený životní styl a strava
 • péče o lidské zdraví s opravdovou láskou a respektem k lidskému životu
 • poradenství a služby pro harmonizaci člověka (terapie, masáže....)
 • oblečení a móda z přírodních i moderních materiálů, které jsou prospěné pro zdraví člověka a nezatěžují životní prostředí
 • bydlení (intuitivní interiér a exteriér, fengshui poradenství, osobní dům a osobní interier, permakulturní zahrady, osobní exteriér)
 • organizace výstav, přednášek, kurzů, setkání
 • vzdělání, osobní rozvoj
 • společenství žen, které si navzájem poskytují podporu a setkávají se (obnovení přirozenosti ženství)
 • společesntví mužů, kteří si navzájem poskytují podporu a setkávají se (obnovení přirozenosti mužství)
 • přirozené a zdravé mezilidské vztahy, partnerství, rodina
 • zdravé a přirozené početí, porod, rodičovství, výchova dětí
 • vytvoření ekovesničky, která bude zároveň fungovat na principu coohousing: společné bydlení spřízněných jednotlivců nebo rodin (pomocí dotací a sponzorů vybudování ekovesničky pro život v souladu s přírodou)
     O MNĚ