Sobotní návštěva Kongresu žen - 15.06.2013

vstupenka - kongres žen

Sobotní návštěva Kongresu žen - 15.06.2013

Už týden dopředu jsem věděla, že tento kongres navštívím. Poslední dobou jsem se začlenila do více ženských skupin na Facebooku a díky tomu jsem dostala tip na tuto akci. Velmi ráda se obklopuji ženami, které na sobě pracují a chtějí žít plnohodnotný a smysluplnný život. Věděla jsem, že takové ženy potkám i zde na této akci. 

Co bylo na tom skvělé byl bohatý program, diskusní kavárny, módní přehlídky, možnost ochutnávky koučinku, výborný oběd a hlídání dětí..., to vše naprosto bezplatně! Bylo to neuvěřitelné a obohacující. Přímo mě nadchla designová bavlněná trika a tuniky Miria, které se nosí bez podprsenky. Mají specielně upravený prsní díl. Podprsenky nosím nerada..., nic co mě někde tlačí a když už to musí být tak alespoň ty tenké, elastické z mikrovlákna. Je pravda, že mám jednu francouzskou podprstenku s výztuží, která není na těle skoro vůbec cítit, ale také stála 2 tis. 

Ochutnávka koučinku

Hned jak jsem přišla, začala jsem ochutnávkou koučinku. Chtěla jsem probrat svůj projekt a podnikatelský záměr z pohledu obchodního. Pochopila jsem po chvíly, že to co hledám by byl spíše mentoring, a ten zde nebyl. Nicméně jsem alespoň zažila v praxi, o čem koučink je. Je to hledání zdrojů a odpovědí uvnitř sebe za pomoci kouče, který nás k tomu přivede. Nejvíce mi s mým projektem na místě pomohla obchodní ředitelka personální agentury, která se na to podívala zkušeným obchodním okem a hned věděla, co upravit, aby to bylo obchodně "průraznější". Ještě jednou moc děkuji:-)))