Nobilis Tilia Dětský čaj pro klidný spánek - 50 g

Nobilis Tilia Dětský čaj pro klidný spánek - 50 g

Nobilis Tilia - Dětský čaj pro klidný spánek - 50 g Popis: Vyvážená směs léčivých bylin z českých luk a zahrádek přispívá k relaxaci a klidnému spánku, harmonizuje dýchání a zažívání. Tradiční byliny pro děti, jako je květ… Více informací

 Dodáváme do 3 dnů
64
ks
Výrobce:
Nobilis Tilia
Kód výrobku:
J010
Katalogové číslo:
J010
EAN:
8595100291578
Záruka:
2 roky

Nobilis Tilia - Dětský čaj pro klidný spánek - 50 g

Popis:
Vyvážená směs léčivých bylin z českých luk a zahrádek přispívá k relaxaci a klidnému spánku, harmonizuje dýchání a zažívání. Tradiční byliny pro děti, jako je květ heřmánku a levandule, doplňují nať z meduňky a dobromysli, lipový květ a plody anýzu. Čaj podporuje normální funkci dýchacího a imunitního systému a normální funkci střevního traktu. Pomáhá udržovat pozitivní náladu vašich dětí přes den, večer je pak ideálním nápojem na dobrou noc. Snižuje napětí před spaním a napomáhá usínání, obsažený lipový květ podporuje relaxaci a důvěru. Díky dětskému bylinnému čaji se dobře vyspí nejen vaše děti, ale také vy! Čaj je vhodný pro děti od 6 měsíců.

Použití:
Jednu vrchovatou čajovou lžičku přelijte půl litrem vroucí vody, nechte v zakryté nádobě 15 až 20 minut odstát a sceďte. Podávejte dětem 1-2 krát denně, zejména večer.

Složení:
meduňka nať, heřmánek květ, dobromysl nať, anýz plod, lípa květ, levandule květ.

Nobilis Tilia - Dětský čaj pro klidný spánek - 50 g

Nobilis Tilia - Dětský čaj pro klidný spánek - 50 g

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů