Nobilis Tilia Extrakt z grepových jader - 50 ml

Nobilis Tilia Extrakt z grepových jader - 50 ml

Nobilis Tilia Extrakt z grepových jader 50 ml Popis: Extrakt z grepových jader je účinný přípravek při hubení bakterií a choroboplodných zárodků. Zpomaluje jejich další množení a tím také léčí. Výsledky laboratorních testů… Více informací

 Dodáváme do 3 dnů
684
ks
Výrobce:
Nobilis Tilia
Kód výrobku:
S0024E
Katalogové číslo:
S0024E
EAN:
8595100286789
Záruka:
2 roky

Nobilis Tilia Extrakt z grepových jader 50 ml


Popis:
Extrakt z grepových jader je účinný přípravek při hubení bakterií a choroboplodných zárodků. Zpomaluje jejich další množení a tím také léčí. Výsledky laboratorních testů účinnosti grepového extraktu Nobilis Tilia na mikroorganismy Streptococus beta hemolitický, Candida albicans, Klebsiella pneumoniace, Staphylococus aureus, Trichophyton mentagrophytes a rubrum ukázaly jednoznačně účinnou blokádu růstu již ve velmi nízkých koncentracích (0,1%).

Použití:
Antiseptické výplachy úst, afty a kurděje:
kloktejte 3x denně 5 kapkami rozpuštěnými ve sklenici vody.Opary a puchýřky na rtech:
Několikrát denně potírejte směsí 1 polévkové lžíce rostlinného oleje a několika kapek extraktu. Přípravek nechte působit přes noc.Zuby a dásně:
působí proti zubnímu kazu, bolesti zubů, k dezinfekci, při zánětech dásní.
Nos a dutiny:
Nikdy nepoužívejte neředěný extrakt! Rozmíchejte 3 kapky v 50ml vody a několikrát denně si vytírejte nosní dutinu pomocí vatové tyčinky.Bolesti v krku, kašel, chrapot:
kloktejte naředěný extrakt několikrát denně
Lupy, svědění pokožky hlavy:
2- 3x týdně omyjte vlasy a pokožku běžným šamponem s 5-10 kapkami extraktu.Vši:
Používejte šampon s extraktem v poměru 1:1. Smíchejte s vodou a dobře vmasírujte, pak zakryjte vlasy igelitovou folií a nechte 20-30 minut působit. Pozor, ať směs nepronikne do očí. Pečlivě omyjte.Akné, nečistá pleť, trudovitost:
na navlhčený obličej naneste 5 kapek extraktu a vmasírujte, nechte chvíli působit, pak obličej dobře omyjte a zlehka osušte.Dezinfekce pokožky:
naředěný extrakt lze použít na odřeniny, škrábance, kožní vyrážky, lupénku, pásový opar, ekzémy, kousnutí od klíšťat a pijavic, hmyzí štípnutí, bradavice, puchýře.Použití v domácnosti:
extrakt lze přidávat jako dezinfekci do vody, používané k úklidu, praní prádla, zalévání květin, ke zvlhčování vzduchu nebo do bazénů a saun.

Složení:
Extrakt z grapefruitových jader (60 %), Glycerin (40 %),

Nobilis Tilia Extrakt z grepových jader 50 ml

Nobilis Tilia Extrakt z grepových jader 50 ml

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů