Nobilis Tilia Konopný olej bio - 500 ml - fialové sklo

Nobilis Tilia Konopný olej bio - 500 ml - fialové sklo
  • Nobilis Tilia Konopný olej bio - 500 ml - fialové sklo
  • Nobilis Tilia Konopný olej bio - 500 ml - fialové sklo

Nobilis Tilia Konopný olej bio 500ml fialové sklo Využití v péči o pokožku: Olej se lisuje ze semen konopí setého a obsahuje více než 75 % nenasycených mastných kyselin, které lidská pokožka potřebuje ke správné funkci.… Více informací

 Dodáváme do 3 dnů
679
ks
Výrobce:
Nobilis Tilia
Kód výrobku:
R1086K
Katalogové číslo:
R1086K
EAN:
8595100230324
Záruka:
2 roky

Nobilis Tilia Konopný olej bio 500ml fialové skloVyužití v péči o pokožku:
Olej se lisuje ze semen konopí setého a obsahuje více než 75 % nenasycených mastných kyselin, které lidská pokožka potřebuje ke správné funkci. Nejdůležitější jsou kyseliny omega-6-linoleová, omega-6-gama-linoleová a omega-3-linoleová, jež mají výborné regenerační, zvláčňující, zklidňující, protizánětlivé a promašťující schopnosti a také posilují odolnost pokožky. Pomáhají zmírnit kožní problémy, jako je suchost pokožky, atopický ekzém nebo lupénka. Olej obsahuje i velké množství vitaminů, které mají ve spojení s nenasycenými kyselinami blahodárné účinky. Omezuje vznik vrásek, zmírňuje nebo zamezuje projevům akné, působí velmi dobře jako olejový zábal na vlasy a jeho vtírání do nehtových lůžek posiluje růst a zdraví nehtů.
Tip pro zdravou výživuMá vysoký obsah omega-3 mastných kyselin a polynenasycených tuků. Omega-6 a omega-3 kyseliny jsou v oleji obsaž?eny v ideálním poměru 3:1 a díky tomuto výjimečně vyváženému zastoupení nenasycených esenciálních mastných kyselin je konopný olej považovaný za nejhodnotnější z rostlinných olejů vůbec. Je proto důležitým doplňkem zdravé výživy, přičemž neobsahuje THC a jeho analogy.
PoužitíJemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému. Jako součást zdravé výživy užívejte několik lžiček denně.

Složení:
Cannabis sativa
Poznámka:BIO lisovaný za studena / jedlý jednodruhový

Nobilis Tilia Konopný olej bio 500ml fialové sklo

 

Nobilis Tilia Konopný olej bio 500ml fialové sklo

Nobilis Tilia Konopný olej bio - 500 ml - fialové sklo

Uživatelská recenze produktu Nobilis Tilia Konopný olej bio - 500 ml - fialové sklo

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů