61_100.jpg_product
61_100.jpg_product 61_100.jpg_product_product 61_100.jpg_product_product

Missiva - Lemongrass - čaj citronová tráva - 100 g

Výrobce: Missiva
Čaj z citronové trávy má antioxidační, antiseptické, antimykotické, antibakteriální a antivirové účinky.

Doprava zdarma: nad 1500 Kč ČR, nad 110 EUR SR.
Dodáváme do ČR a SR. Doprava od 60 Kč ČR Zásilkovna, od 3,41 EUR SR Zásilkovna.
Dostupnost produktu: Dodáváme do 3 dnů
130 Kč
cena
117 Kč
pro registrované členy klubu NaturisKlub Naturis
Hodnocení zákazníků
Informace
Zkušenosti

Lemongrass citronová tráva

Balení: 100g

Čaj, z citrónové trávy pochází z Thajska a má tyto účinky:

Osvěžující nápoj, jemné vůně lahodné chuti. Je známo, že má antioxidační, antiseptické, antimykotické, antibakteriální a antivirové účinky. Zamezuje tedy množení plísní, virů a bakterií Pomáhá při odstraňování kandidóz. Podporuje funkci vnitřních orgánů, zejména trávícího traktu, žaludku, střev, jater, žlučníku a slinivky. Harmonizuje centrální nervový systém, lymfatický systém, posiluje krevní oběhový systém, čistí cévní systém. Příznivé působí na krevní tlak, krvetvorbu, optimalizuje hladinu cukru v krvi. Antioxidační účinky mají vliv na zpomalení stárnutí buněk.

Čaj nebo chlazený nápoj z citrónové trávy  působí při bolestech žaludku a špatném trávení. V Indii je široce používán jako prostředek proti kašli, revma a jako antiseptikum. V Číně je mimo jiné doporučován k pravidelné a mimořádně účinné očistě krve.

Další jeho působení:
antiseptické, protizánětlivé, protinádorové, bronchodilatační, protiastmatické, pomáhá při kašli a působí jako antioxidant.

Některá z nejčastějších použití:

-         trávící problémy, bolesti břicha, zvracení, nadýmání, průjmy
-         překyselení žaludku (neutralizuje žaludeční kyseliny)
-         bolesti hlavy a závratě
-         nachlazení, chřipka, bolest v krku a horečka
-         deprese, náladovost ( pomáhá udržet koncentraci a dobrou paměť)
-         nervové vyčerpání, stres a psychická únava
-         astma
-         revma
-         plísňové onemocnění
-         cellulitis ( systematické pití odvarů ho pomáhá redukovat )
-         nákaza Helikobakter pylori

 V tradiční medicíně se užívá jako prostředek pomáhající v prevenci paradentózy.

Návod k použití:
1 polévkovou lžíci citronové trávy nechte přejít varem /max. 3 min./ v 1 litru vody. Nalijeme do konve a trávu necháme klesnout ke dnu. Nápoj můžeme pít během celého dne teplý i studený, lze jej ochutit medem i citronem.

Editor Tooltip

Moje zkušenost s Citrónovou trávou.
Asi po14dnech pravidelného pití 0,5-1l denně se cítím skvěle, jsem ve skvělé fyzické i psychické kondici. Cítím,že jsem si vyčistila organismus, je to vidět na pleti. Teď již piji menší množství, tělo si říká samo, v kombinaci s lněným olejem je to super. Své zkušenosti předávám dál a snažím se pomoci dalším lidem. Díky firmě za tyto skvělé produkty.
Zdraví Vás Radka Vránová.

Mám výborné zkušenosti s citrónovou trávou.
Začala jsem jí používat hlavně proto, že nejen mě, ale i celé mé rodině moc chutnala. Dá se pít i za studena A navíc po měsíci se ukázalo, že má velký vliv na mykózy, které mě pěkně trápily. Teď už si ani nedokážu vzpomenout, kdy jsem naposledy měla to nepříjemné pálení až řezání. A navíc po 2 měsících pravidelného pití se nám krásně začal ztrácet mezizubní kámen. Takže, já moc děkuji za tento produkt. 

Lenka Hanušová

Citrónová tráva mi velice chutná.
Je jednoduché s ní dodržovat pitný režim. Ráno si ji 1l uvařím a než jdu do práce, tak ji mám vypitou. Je tak lahodná že se pije sama. A ještě si při vaření krásně provoním byt. Od té doby co ji piji jsem neměla mykózu, na kterou celkem trpím. Nabízela jsem trávu jedné paní a ta mi říkala, že ji zná, má ji doma, ale pít to nejde, velice zapáchá. Jela jsem se podívat a nedivila se. Paní naši trávu s nadšením pije. Její další přednost je, že nedělá skvrny na zubech jako černé čaje, naopak, odstraňuje zubní kámen.
Jana Vondráčková Praha

Testimonial
Související produkty

Hodnocení

čtvrtek 29. září 2016
Na citrónovou trávu nedám dopustit. Moc mi pomohla na opakované mykózy, kterých jsem se nemohla zbavit. Pili jsme jí oba dva s manželem a nemůžem si jí vynachválit.
sobota 24. září 2016
Nápoj citronová tráva je výborná v období podzimu a zimy, kdy je člověk náchylnější k nachlazení. Má jemnou lehounce citrónovou chuť a přitom je to silný nápoj, který snadno odbourá bacily. V létě je zase zase výborná na osvěžení vychlazená.
Miluše Adrienna Petrůvová