O mně

o mneO mně

Jmenuji se Miluše Adrienna Petrůvová a narodila jsem se ve znamení štíra v materiálně zajištěné rodině v domě se zahradou. Protože jsem neměla žádné sourozence, celé své dětství jsem trávila na zahradě mezi květinami, stromy, zvířaty, ptáky, motýli... Cítila jsem se jako víla nebo "Švestková královna". Vládla jsem zahradě s trůnem na staré švestce:-)) Jméno Adrienna jsem dostala v roce 2015 od šamanky na základě výpočtu z numerologie a kabaly. Toto jméno mi přináší do života nové svěží energie a nové příležitosti.
 
Významným mezníkem v mém životě byl 2-letý pobyt v Londýně, kam jsem odjela za prací a výukou angličtiny. V té době byla angličtina velmi atraktivní a stále je. V dnešní době je její znalost spíše samozřejmostí. Nejprve jsem žila v britské rodině jako aupair a další rok jsem si vyřídila studentské vízum, pronajala si malý pokoj, chodila jsem do školy a pracovala jsem jako pokladní ve francouzské restauraci. Po návratu z Londýna jsem získala zajímavou pracovní příležitost: asistentky generálního ředitele, kde jsem znalost angličtiny využila. 
 
Za pár let po návratu z Londýna jsem se hluboce zamilovala do nesprávného muže a zároveň jsem přišla o práci. Nastěhovala jsem se do chalupy po rodičích mého otce, kde jsem přemítala o životě. Toto období bylo pro mě dalším významným mezníkem, kdy jsem objevila duchovní rozměr života. Na jednu stranu jsem byla v hluboké depresi, prožívala jsem tzv. "temnou noc duše" a na druhou stranu jsem byla nadšená, že jsem objevila novou oblast života, která byla pro mě doposud neprobádaná a byla  pro mě velkým dobrodružstvím. Přečetla jsem spoustu psychologických knih, knížky o bohu, o energiích, o auře, andělích a archandělích, o přírodních bytostech. Mnoho ezoterických knížek jsem přečetla. Vykládala jsem tarot, testovala práci s kyvadlem. Přála jsem si najít harmonii duše, mysli a těla, abych mohla žít v lásce a radosti. Nevěděla jsem, že problémy nám do života přicházejí proto, aby nám dali příležitost k růstu. Chtěla jsem být už jenom šťastná a najít smysl svého života.
 
Jen pro vaší inspiraci uvádím výčet aktivit, kterými jsem prošla, abych dosáhla štěstí a našla svůj smysl života:
Nespočet seminářů sebepoznání a seberozvoje: "obejmi své vnitřní dítě", psychoterapii, hypnózu, regresi, zasvědcení reiky I. a II., kurzy automatické kresby, esoterické a šamanské léčení, duchovní školu, tantrický výcvik, rodinné a systemické konstelace, emoční rovnice, Atlanstkou školu, kineziologii světla, kraniosakrální terapii, transformační program... a jiné. 
 
Výsledkem toho všeho bádání je můj projekt Naturis, který přináší naplnění nejen mě, ale také jeho cílem je inspirovat i vás k nalezení vašeho smyslu života, abyste mohli žít v rovnováze duše, mysli a těla. Miluji zvířata a přírodu, ráda tančím, zpívám, tvořím... Vždy jsem si přála, aby svět byl krásné místo pro život. Takový malý ráj na zemi bych si přála vytvořit. Žít v lůně přírody ve společenství lidí, kteří milují přírodu a žijí s ní v souladu. Chci propojit kvality materiálního a duchovního naplnění a žít v hojnosti. Určitou cestu už jsem ušla a jsem ráda inspirací dalším lidem.