Nobilis Tilia Pleťová voda růžová - 500 ml (Exkluzivní pleťová voda růžová)

Nobilis Tilia Pleťová voda růžová - 500 ml (Exkluzivní pleťová voda růžová)

Nobilis Tilia Pleťová voda růžová 500ml Popis: Je vhodná na běžné omývání a čištění pleti, včetně pleti citlivé. Hodí se na obklady obličeje a očí při únavě a k psychické regeneraci. Voda se vzácným olejem z růže damašské… Více informací

 Dodáváme do 3 dnů
314
ks
Výrobce:
Nobilis Tilia
Kód výrobku:
N1313K
Katalogové číslo:
N1313K
EAN:
8595100287458
Záruka:
2 roky

Nobilis Tilia Pleťová voda růžová 500ml


Popis:
Je vhodná na běžné omývání a čištění pleti, včetně pleti citlivé. Hodí se na obklady obličeje a očí při únavě a k psychické regeneraci. Voda se vzácným olejem z růže damašské (OTTO) svým působením daleko přesahuje běžné kosmetické ošetření pleti. Účinně pomáhá při nervovém vyčerpání, nespavosti a psychickém neklidu.


Použití:
Pro běžné omývání a čištění pleti používejte vodu na kosmetickém tamponu, při obkladech nechte tampon, namočený v pleťové vodě, působit na žádoucích místech.

Složení:
Aqua (demineralizovaná voda), Glycerin (hydratační látka), Panthenol (D-Panthenol, hydratační složka), Rosa Damascena Flower Oil (éterický olej růžový z růže damašské), Phenoxyethanol (konzervant), Benzoic Acid (kyselina benzoová, konzervant pro certifikované přírodní a bio přípravky), Dehydroacetic Acid (kyselina dehydrooctová, konzervant), Ethylhexylglycerin (derivát glycerinu, zesiluje konzervaci), Polyaminopropyl Biguanide (konzervant), Citronellol*, Geraniol*. * - z přírodních éterických olejů.

Nobilis Tilia Pleťová voda růžová 500ml 

Nobilis Tilia Pleťová voda růžová 500ml

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů