Missiva Rtýna oční sérum - 15 ml

Missiva Rtýna oční sérum - 15 ml
  • Missiva Rtýna oční sérum - 15 ml
  • Missiva Rtýna oční sérum - 15 ml
  • Missiva Rtýna oční sérum - 15 ml

Missiva - Rtýna oční sérum - 15 ml Oční sérum Rtýna s okamžitým vyhlazujícím účinkem. Redukuje oční vrásky a působí preventivně proti tvorbě nových vrásek okolo očí.  Obsah: 15 ml Obsahuje v bohatém zastoupení kvalitní… Více informací

 Dodáváme do 3 dnů
191
ks
Výrobce:
Missiva
Kód výrobku:
7019
Katalogové číslo:
7019
EAN:
8594036033191
Záruka:
2 roky

Missiva - Rtýna oční sérum - 15 ml

Oční sérum Rtýna s okamžitým vyhlazujícím účinkem. Redukuje oční vrásky a působí preventivně proti tvorbě nových vrásek okolo očí. 

Obsah: 15 ml

Obsahuje v bohatém zastoupení kvalitní extrakty z čekanky, pro okamžitý vyhlazovací a vypínací účinek, extrakt z maralího kořene, který aktivuje tvorbu bílkovin, má antioxidační a protizánětlivé účinky, obsahuje keratinizaci a buněčnou diferenciaci - zvyšuje pevnost a pružnost pokožky. Dále obsahuje extrakt z jujuby čínské na ošetřování pokožky s vynikajícím účinkem na hojení pokožky např. po akné. Hydrataci pleti zajišťuje vysoce účinný biosacharide gum.

Návod k použití: 

Aplikujte pravidelně po dobu jednoho měsíce ráno a večer na omytou pokožku kolem očí, můžete aplikovat i v oblasti rtů před nanesením pleťového krému.

Sérum doporučujeme používat v kúrách s dvouměsíčním odstupem, aby si pokožka nezvykla na neustálý přísun výživných látek. 

Složení: Aqua, Cichorium Intybus /Chicory/ Root Oligosaccharides, Glycerin, Caesalpinia Spinosa Gum, Gluconolactone, Propanediol, Zizyphus Jujuba Seed Extract, Phytoecdysteorids, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Biosaccharide Gum-1, Panthenol, Xanthan Gum, Hydrolyzed Silk Protein, Olive Oil Polyglyceryl-4 Ester, Aloe Vera Extract, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Allantoin, Lactid Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Missiva - Rtýna oční sérum - 15 ml

Missiva Rtýna oční sérum - 15 ml Missiva Rtýna oční sérum - 15 ml
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů