Nobilis Tilia Santal v jojobovém oleji bio - 20 ml

Nobilis Tilia Santal v jojobovém oleji bio - 20 ml

Nobilis Tilia Santal v jojobovém oleji 20ml Popis: Vzácné a drahé éterické oleje smíchané s jojobovým olejem představují možnost, jak využít vzácné vůně jako přírodní olejový parfém nebo jak si pořídit nákladný éterický… Více informací

 Dodáváme do 3 dnů
334
ks
Výrobce:
Nobilis Tilia
Kód výrobku:
N1019C
Katalogové číslo:
N1019C
EAN:
8595100224378
Záruka:
2 roky

Nobilis Tilia Santal v jojobovém oleji 20ml


Popis:
Vzácné a drahé éterické oleje smíchané s jojobovým olejem představují možnost, jak využít vzácné vůně jako přírodní olejový parfém nebo jak si pořídit nákladný éterický olej za přijatelnou cenu. Nosný jojobový olej je zároveň cenným pěstícím prostředkem pro každý typ pleti. Santalový éterický olej má protizánětlivé účinky (santalové bisabololy jsou velmi podobné bisabololům heřmánku modrého) zejména na močopohlavní ústrojí, při infekcích dýchacích cest a kožních onemocněních. Santal je významné antidepresivum, zklidňuje nervovou soustavu, pomáhá při nespavosti, podráždění, přílišném přemýšlení a starostech tím, že pročišťuje a ukotvuje mysl, vytváří vnitřní prostor a dodává klid. Santalová vůně pomáhá při meditaci ke sjednocení těla, mysli a duše a pomáhá nám vrátit se do svého středu.

Použití:
Pár kapek oleje vetřete na šíji, zápěstí či obličej nebo olej použijte k masáži, buď samostatně nebo jako součást masážní kompozice.

Složení:
Simmondsia Chinensis Seed Oil, Santalum Album Oil, Farnesol*. *-z přírodních éterických olejů

Nobilis Tilia Santal v jojobovém oleji 20ml

 

Nobilis Tilia Santal v jojobovém oleji 20ml

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů