Nobilis Tilia Směs éterických olejů těhotenská - 10 ml

Nobilis Tilia Směs éterických olejů těhotenská -  10 ml

Nobilis Tilia - Směs éterických olejů těhotenská -  10 mlSměs éterických olejů těhotenská uklidňuje, zmírňuje obavy, dodává sebedůvěru a optimismus. Je vhodná i při porodu.Balení: 10 mlPopis: Směs čistých éterických olejů… Více informací

 Dodávám do 3 pracovních dnů 
289
ks
Výrobce:
Nobilis Tilia
Kód výrobku:
E1086B
Katalogové číslo:
E1086B
EAN:
8595100293152
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Nobilis Tilia - Směs éterických olejů těhotenská -  10 ml

Směs éterických olejů těhotenská uklidňuje, zmírňuje obavy, dodává sebedůvěru a optimismus. Je vhodná i při porodu.

Balení: 10 ml

Popis:
Směs čistých éterických olejů voní lehce a vzdušně, přesto oslovuje hluboké niterné pocity, které těhotenství provázejí. Podporuje ženu, aby se připravila na porod bez obav, a provádí jí změnou vnímavě, radostně a sebevědomě. Dodává sebedůvěru a optimismus, přináší vnitřní klid, povznáší, konejší a rozpouští strachy. Otevírá cestu ke skryté přirozené síle každé ženy.
Na fyzické úrovni směs podporuje cirkulaci energie a krve, zmírňuje nevolnost, nadýmání a zažívací potíže, posiluje nervový, imunitní a dýchací systém. Harmonizuje srdeční činnost, zmírňuje výkyvy nálad, nespavost a podráždění.
V duchovní rovině pak přináší ochranu, pomáhá ženě být plně přítomná a naladěná na své miminko a společné zážitky. Propojuje tělo s myslí a duši s vnitřním dítětem. Vůně směsi je oslavou nového života a jedinečné životní příležitosti, kterou těhotenství a mateřství přináší.
Použití:
Od 2. trimestru až do šestinedělí. 3 – 5 kapek do aromalampy či difuzéru k provonění prostoru. Pro relaxační koupel smíchejte 3 kapky s polévkovou lžící neutrálního koupelového oleje a přimíchejte do koupele. K použití na pokožku přimíchejte 7-10 kapek do 50 ml Tělového a masážního oleje neutrálního nebo vybraného rostlinného oleje. Jemně vmasírujte do pokožky, vynechte oblast kolem kotníků a paty. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Nobilis Tilia - Směs éterických olejů těhotenská -  10 ml

Uživatelská recenze produktu Nobilis Tilia Směs éterických olejů těhotenská - 10 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů