Zdravotní potíže

V každodenním životě se potýkáme se zdravotními problémy. Jejich příčiny mohou být různé. Genetické, psychosomatické, virového původu apod. Následující články a videa by vám měli přinést inspiraci, jak si své zdraví udržet v rovnováze. 

Mamograf nepomáhá prevenci rakoviny prsu, naopak je nebezpečný

mamografMamograf nepomáhá prevenci rakoviny prsu, naopak je nebezpečný zdravotni potize

Dosud největší studie o mamografech zjistila, že jsou zcela zbytečné a navíc nebezpečné
Když se podíváme na statistiky, tak procento úmrtí žen na rakovinu, které chodily na mamograf bylo stejné jako u těch, které na něj nechodily.

Pokud se chce dnes žena chránit před rakovinou, jedna z prvních preventivních věcí, které udělá je, že pravidelně chodí na mamografické vyšetření.
Podle nejnovějšího výzkumu je však toto vyšetření nejen zcela zbytečné, ale i škodlivé a pro ženy přímo nebezpečné.
Medicínská komunita to samozřejmě nikdy nepřizná, protože nechce přijít o peníze, které z tohoto vyšetření získává. Právě naopak, udělá vše proto, aby pravdu ukryla.

Přiznání lékaře: očkování škodí, způsobuje alergie, astma a autismus, může i zabít.

elekova 1Přiznání lékaře: očkování škodí, způsobuje alergie, astma a autismus, může i zabít.zdravotni potize

Ludmila Eleková má ordinaci pro dospělé, ale chodí za ní i matky s dětmi. Chtějí poradit s vedlejšími účinky očkování, o které se lékařka intenzivně zajímá. Jaké jsou? A proč tato žena vůči vakcinaci nešetří kritikou?

Ludmila Eleková
Narodila v roce 1966 v Praze.
Vystudovala medicínu na Fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy, promovala v roce 1990.
Od roku 2001 je praktickou lékařkou pro dospělé, věnuje se i homeopatii.
Po problémech syna s očkováním se o něj začala více zajímat samostudiem. Snaží o očkování hovořit, aby se široká veřejnost dozvěděla o nebezpečích s ním spojených.
Je vdaná, má tři děti.

Odpověď na váš zdravotní problém má bylinka, která roste u vašich dveří

Elena ZajcevaOdpověď na váš zdravotní problém má bylinka, která roste u vašich dveřízdravotni potize

Říká v Rusku známá bylinářka Elena Zajceva:

„Procházím krajinou a pozoruji, jaká bylinka roste u domů. Podle ní je možné určiť, jaká choroba majitele domu trápí".

Jdu po vesnici a vidím okolo domu pouze truskavec, žádná jiná bylinka tam není. Jdu do domu a ptám se: „Žijí tu u vás lidé, kteří trpí bolestí kloubů a zad? Odpoveď – ano. Bůh vám dal před váš dům léčivý koberec z truskavce. Až bude slunce, tak sbírejte tuto bylinu, až opadne rosa a pijte výluh.“

Jak jsem vyhrála boj s virózou přírodní cestou

citronovatravaJak jsem vyhrála boj s virózou přírodní cestouikona zdravotni potize

Začalo to minulý pátek. Najednou zničehonic mě rozbolelo celé tělo, bolela mě hlava a v krku. Musela jsem zrušit všechny plány. Těšila jsem se, že mám 3 dny volna a že si to patřičně užiju. Ale nic. Musela jsem zůstat doma v posteli. Okamžitě jsem nasadila všechny prostředky proti nachlazení, které jsem měla doma. Takže zabalit krk šátkem, strouhaný zázvor s citronem a medem - tedy přelitý strouhaný zázvor horkou vodou jako nápoj. Med mám domácí přímo ze zahrady od včelaře. To jsem si dělala několikrát denně. Použila jsem i růži v jojobovém oleji, kterou tu mám. Tu jsem si natřela na čelo, za uši, na spánky, na zátylek proti bolesti hlavy. Tu mám vyzkoušenou a vždycky mi na bolest hlavy zabere. Taky jsem si udělala silnou česnečku, kterou jsem jedla dva dny. Nechyběl ani Fytotonic, který jsem několikrát denně popíjela na posílení imunity. A prostě jsem ležela nebo seděla zabalená do deky. Naštěstí mám psa Besy, tak jsem chodila alespoň na chvilku ven. Bolelo mě celé tělo i z toho ležení a tak jsem byla ráda, že alespoň na chvilku vypadnu ven. Příznaky nachlazení odezněly za  2 dny: rýma, bolest v krku. Ale byla jsem stále malátná a oslabená.

Pravda o očkování - Anitas Petek - Dimmer

 

videoicon2Pravda o očkování - Anita Petek - Dimmerikona zdravotni potize

Máte děti, necháte je očkovat? Necháte se očkovat? Věděli jste, že ve vakcínách jsou těžké kovy které mohou vážně poškodit vaše dítě? Že většina (jestli ne všechny) vakcíny nebyly vlastně nikdy řádně otestovány před tím, než se začaly aplikovat na lidech a co hůře, že ani vlastně nefungují (nebo možná fungují, ale ne v náš prospěch)? A to zdaleka není vše, co se z této velmi zajímavé přednášky dozvíte, možná i vám jako mně zůstane z toho všeho rozum stát. Anita Petek není lékařka, ale prostudovala 30 000 stran o vakcínách a očkování, podává velmi obsáhlé a šokující odhalení jak to doopravdy s vakcínami a očkováním je. Dejte si čas a shlédněte to celé, stojí to za to!

 

Odkud fouká Chemtrails - cílené zamořování ovzduší a obyvatelstva jedovatými látkami vládami

videoicon2Odkud fouká Chemtrails - cílené zamořování ovzduší a obyvatelstva jedovatými látkami vládamiikona zdravotni potize

Všimli jste si někdy nepřirozených, širokých, různě překřížených čar od letadel na obloze? Zamysleli jste se nad tím, že pokud letí letadlo a jen rozhání vzduch, vzniká tenká čára, která se sice na konci trochu rozšiřuje, ale okamžitě mizí. No tak teď si všimněte, že na obloze bývají široké, různě překřižované čáry, které nemizí. Naopak se stále rozšiřují. To je důkaz, že letadla vypouští nějaké látky do ovzduší. Tyto látky nám škodí. Obyvatelstva je na planetě údajně příliž mnoho, dle vlád je třeba ho nějak redukovat. Ano, tato zpráva mě poprvé, když jsem jí slyšela, šokovala. Teď už mě to nepřekvapuje. O tom všem je následující video. 

Zázračný lopuch

lopuchZázračný lopuchikona zdravotni potize

Následující informace jsou od léčitele p. Hornáčka ze Slovenska, kterého jsem osobně navštívila. Myslím, že návštěva u něho stála za to. 

Liečim magnetizmom - migrénu, psychiku, chrbticu, bolesti kolien, kĺbov, krížov, lakťov, ženské problémy, výtoky, žlčník, cukrovku, pečeň, cholesterol, obličky, tuky, močovinu.

Vážený pán Hornáček!

Stretla som sa na konferencii s jedným Vašim bývalým pacientom a boli ste mi takto doporučený. Keby som žila na Slovensku, prišla by som k Vám osobne.

Žial pracujem v diplomatických službách v New Yorku.

S pozdravom Dagmar Paulis JUDr.